SA Taheva Sanatooriumis on teretulnud uued kliendid!

Taheva Sanatooriumi üldhoolduse osakonnas on vabanenud mõned kohad ja me ootame teenusele uusi kliente!

Pakume ööpäevaringset teenust inimestele, kes erivajaduse või sotsiaalse olukorra tõttu ei saa enam oma igapäevaste toimingutega hakkama ning ei ole suutelised iseseisvalt elama. Tagame klientidele nende eale ja seisundile vastava hooldamise, ravimise, põetamise, juhendamise ja arendamise. Pakume majutust 1 -3 kohalistes tubades.

Meil on sõbralikud ja kompetentsed hooldajad, kodused ruumid ning kaasaegsed abivahendid. Hooldekodus töötab meditsiiniõde, kes hoiab kõikide klientide raviskeemidel silma peal ning teostab vajalikke meditsiinilisi toiminguid. Taheva Sanatooriumis pakutakse maitsvat toitu, mida valmistatakse kohapeal tunnustatud köögis.

Hooldekodu teenusele saabunud kliendi vajadused arutatakse läbi kliendiga, tema lähedastega või eestkostjaga. Vajalikud hooldustoimingud (näit pesemine, riietumine, söömise toetamine ja mähkmete vahetamine), sh nende maht ja sagedus, pannakse kirja hooldusplaani. Hooldajad toimetavadki klientidega nende hooldusplaani alusel ja nii tagame parima võimaliku individuaalse abi ja toetuse.

SA Taheva Sanatooriumi hooldekodu asub kaunis looduskeskkonnas. Kellel on jaksu ja tahtmist saavad viibida värskes õhus. Teraapilisena mõjuv loodus on parim turgutus nii vaimsele kui ka füüsilisele tervisele!

Teenuse hinnaks on 920 – 1075 eurot.  Hind sisaldab muuhulgas ka ravimeid ja mähkmeid.

Võta meiega ühendust! Kirjuta e-posti: info@sats.ee või helista mob 53070363 (üldhooldusteenuse osakonna juhataja Maire Riiner).

 

 

21 november, 2021