KONTAKTANDMED

 

Üldkontaktid

Aadress: Sanatooriumi/7, Tsirgumäe küla, 68012 Valgamaa
Registrikood: 90007632
Telefon: +372 769 8723
E-post: info@sats.ee
Koduleht: www.sats.ee
A/a: SEB Pank EE191010220037945018
KMKR: EE101044703

Vaata täpsemaid juhiseid, kuidas meieni jõuda siit.

Meie meeskond

Taimi Kuus

Juhatuse liige

Mobiil: 517 8470
E-mail: taimi.kuus@sats.ee

Mare Roosipuu

Juhiabi

Mobiil: 5397 7850
E-mail: mare.roosipuu@sats.ee

Maire Riiner

Üldhoolduse teenuse juht

Mobiil: 5307 0363
E-mail: maire.riiner@sats.ee

Hooldekodud:
Tsirgumäel 5303 5529
Kallikülas 5377 7858

Merle Väliste

Asendus- ja erihoolekande teenuste juht

Mobiil: 5887 5589
E-mail: merle.valiste@sats.ee

Asenduskodud:
Tsirgupesa peremaja 5336 6510
Metsatare peremaja 5305 5690

Erihoolduse tegevusjuhendajad:
Päevakeskuses 521 4061
Ööpäevaringses erihoolduses 522 8956
Kogukonnas elamises 53035911

Ivi Laidre

Meditsiiniõde

Mobiil: 5885 5804
E-mail: tnp.taheva@gmail.com

Ave Simul

Raamatupidaja

Mobiil: 5209 645
E-mail: arved@sats.ee
E-mail: info@e-raamatupidamine24.ee

Egle Teder

Perenaine

Mobiil: 5887 4973
E-mail: egle.teder@sats.ee

Köök: 5411 0515

Vahur Visnapuu

Kinnisvarahaldur

Mobiil: 5309 0825
E-mail: vahur.visnapuu@sats.ee

Janek Oherjus

Majandusjuhataja-autojuht

Mobiil: 5307 9935
E-mail: janek.oherjus@sats.ee